1404 ONICE TROPICAL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 1404 |
| Color | ORANGE AND BLACK |
| Bundle | 3 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 240cm / 94inch |
| Height | 170cm / 67inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 916kg |
| Block | 1404 |
| Color | ORANGE AND BLACK |
| Bundle | 4 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 230cm / 91inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1818kg |
| Block | 1404 |
| Color | ORANGE AND BLACK |
| Bundle | 5 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 230cm / 91inch |
| Height | 155cm / 61inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1800kg |